Tac Mahal Ödüllerinde Alp TAŞLI'ya Ödül...

İş insanı Alp taşlı’ya ödül

Alp Taşlı'nın Sahibi olduğu AntALTINSAY ve AlpTAŞLI & Company Mücevher'e İstanbul'da büyük ödül geldi. Dada Medya Grup’un organizasyonluğunu yaptığı, Altın Taç’dan sonra Taç Mahal Ödüllerinin ilki Sarıyer Venue Bosphorus’ta düzenlendi.

İş, Sanat ve Medya dünyasının başarılı isimlerini bir araya getiren ve adını dünyanın 7 harikasından biri olan Tac Mahal’den alan, ”Tac Mahal Ödülleri” 3 Ağustos Çarşamba akşamı sahiplerini buldu. İstanbul'da Yapılan Tören'de Antalyalı İş İnsanı Alp Taşlı yılın meslek başarı ödülüne layık görülerek ödülü Antalya'ya getirdi.

Tayfun Kahya kuruculuğunda faaliyet gösteren Dada Medya Grup’un organize ettiği gece, Ece Gürsel ve Gökay Kalaycıoğlu sunuculuğunda gerçekleşti.

Aralarında Müjdat Gezen, Selçuk Ural, Sema Aydemir, Adem Kılıçcı, Selen Görgüzel, Ferah Zeydan, Seyhan Soylu, Mustafa Topaloğlu, Seren Uzun, Çiğdem Tunç, Nil Burak, Yavuz Seçkin, Doğan Cem, Nurcan Sabur, Hakan Solaker, Ozan Orhon, Murat Başaran, Rumelili Orhan-Kemal, Nuran Sultan, Kopa Grubu, Berna Tan, Aycan Varış ve Merve Demir’in bulunduğu gece eğlenceli anlara sahne oldu.

Antalyalı iş İnsanı Alp Taşlı Yaptığı açıklamada "Böyle bir ödüle Laik görüldükleri için Herkese Teşekkür ederim. Hayatta Herkesin Favorileri vardır. Favoriler Bazen bir çiçek, bir mücevher, bazen bir araçtır. Biz ise bugün Buraya Favori seçmeye değil, favori olarak geldik. Bugün Favori gösterilmenin Mutluluğunu yaşayarak İstanbul'da Yılın Mesleki Başarı ödülümüzü alıyoruz. Mücevher olayı Güven işidir. Biz hiçbir zaman Kalite'den ödün vermedik. Üretimlerimiz, tasarımlarımız, kalitemiz her zaman Tercih sebebi olmuştur. Bizleri Tercih eden özellikle Antalya başta olmak üzere tüm yurtiçi ve yurtdışındaki portföylerimize Teşekkür ederim. Ödülümüz Antalya'mıza Hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.